Przejdź do treści

Wydarzenia

Odkrywaj, Ucz się i Baw z Nami!

Kalendarz Wydarzeń

Nasz kalendarz wydarzeń w „Mali Odkrywcy” to serce naszego przedszkola, pulsujące różnorodnością atrakcji i aktywności, zaprojektowanych z myślą o naszych małych odkrywcach. Tutaj znajdziesz wszystko, od edukacyjnych warsztatów, przez zabawne pikniki rodzinne, aż po ekscytujące pokazy talentów. Każde wydarzenie to okazja do wspólnej zabawy, nauki i budowania niezapomnianych wspomnień w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Zapraszamy do dołączenia do naszych przygód i odkrywania świata razem z nami!

Dzień Otwarty

Zapraszamy rodziców i dzieci na Dzień Otwarty w przedszkolu "Mali Odkrywcy"! Będzie to doskonała okazja, aby poznać nasz zespół, zwiedzić przedszkole, dowiedzieć się więcej o naszym programie nauczania i uczestniczyć w zabawnych aktywnościach. Nie przegapcie tej szansy, aby doświadczyć atmosfery naszego przedszkola na własnej skórze!

Warsztaty Ekologiczne

"Zielone Mali Odkrywcy" to cykl warsztatów ekologicznych dla dzieci, podczas których nasze przedszkolaki nauczą się, jak dbać o naszą planetę. Dzieci będą miały okazję posadzić własne roślinki, nauczyć się segregować śmieci i dowiedzieć się, dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna.

w Krainie Nauki

Przygotujcie się na fascynującą przygodę w świat nauki z "Mali Odkrywcy w Krainie Nauki"! To wydarzenie pełne eksperymentów i doświadczeń, które pozwolą dzieciom odkrywać prawa fizyki i chemii w sposób zabawny i bezpieczny. Idealne dla małych ciekawskich umysłów!

Karnawałowy Bal Przebierańców

Karnawał to czas radości i zabawy, a w "Mali Odkrywcy" świętujemy go na wielkim Balu Przebierańców! Zapraszamy dzieci do przybycia w swoich ulubionych kostiumach i dołączenia do tańca, gier i konkursów. To będzie niezapomniana zabawa pełna magii i śmiechu.

Piknik Rodzinny

Raz w roku organizujemy Piknik Rodzinny "Mali Odkrywcy", gdzie dzieci, rodzice i nauczyciele mogą spędzić czas razem na świeżym powietrzu. Na pikniku czekają na Was gry i zabawy integracyjne, smaczne przekąski i wiele atrakcji. To idealna okazja, by lepiej się poznać i wspólnie bawić.

Mali Odkrywcy Odkrywają Talenty

"Mali Odkrywcy Odkrywają Talenty" to wyjątkowy pokaz, podczas którego nasze przedszkolaki mają szansę zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Czy to taniec, śpiew, czy malowanie – każdy talent jest tu mile widziany i doceniany. Przyjdźcie i zobaczcie, jak wiele talentów drzemie w Waszych dzieciach!

„Sekret osiągania postępów tkwi w rozpoczęciu”.