Kilka słów o nas

W budynku przedszkola znajduje się 7 przestronnych, jasnych sal, wyposażonych pod względem dydaktycznym odpowiednio do grupy wiekowej. Łącznie do przedszkola uczęszcza 175 dzieci.

W budynku znajdują się dwie duże szatnie. Nasze przedszkole posiada także bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, w której są przygotowywane pyszne posiłki dla przedszkolaków.

Dumą naszego przedszkola jest ogród, który wraz z placem zabaw stanowi wspaniałe miejsce zabaw ruchowych, gier sportowych i odpoczynku o każdej porze roku. Systematycznie wzbogacamy wyposażenie placu zabaw oraz wspólnie z dziećmi i rodzicami dokonujemy nowych nasadzeń zieleni.

Staramy się wspierać dzieci w rozwoju na wielu płaszczyznach. Służą temu zajęcia dodatkowe – plastyczne, taneczne i sportowe.

Wysoko wyspecjalizowana kadra prowadzi zajęcia logopedyczne oraz korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci wymagających takiej pomocy.

Od początku 2020 r. prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem interaktywnej tablicy multimedialnej, z szeroką paletą zabaw i ćwiczeń dla wszystkich grup wiekowych.